Novinka!

Depilace cukrovou pastou PANDHY´S

Výhody depilace cukrovou pastou Pandhy´s:

Pravá brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků v intimních partiích. V Evropě se ale pod pojmem brazilská depilace označuje i taková depilace, při které se v pubické oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar, nejčastěji v podobě úzkého proužku nebo trojúhelníku.     Soubor ke stažení zde. Videa na ES-studio kanálu youtube zde.

 

Prodlužování řas

Prodlužování řas se provádí speciální technikou, kdy se každá řasa určená k prodloužení jednotlivě aplikuje na vlastní přírodní řasu. K aplikaci se používá hypoalergenní adhesivum, speciálně vyvinuté k prodlužování řas, a schválené atestem CE pro Evropskou Unii. Aplikace trvá 2 - 3 hodiny, dle počtu aplikovaných řas. Doplňování odrostlých řas se provádí jednou za 2-3 týdny. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují. Řasy jsou maximálně lehké, přirozené, , jsou odolné vůči vodě, nepřízni počasí i mechanickému poškození. Navíc jsou hypoalergenní.

Důležité informace:

 

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Tuhne při teplotě 52-62°C. Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry.

Po parafínové kúře jsou ruce hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

Způsob použití:

MODELÁŽ NEHTŮ - gelem

Dopřejte si ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou Vaší vizitkou zdraví, ale také čistoty a upravenosti. Nabízím komplexní péči o Vaše ruce a nehty, kvalitními a osvědčenými přípravky.

 


 

P-SHINE

Je to čistě přírodní technika úpravy nehtů. Podporuje prokrvení a růst nehtů, navíc je posiluje, zvyšuje jejich lesk a dodává jim důležité vitamíny. Tím je chrání před nepříznivými vlivy. Technika P-Shine se používá zejména proti třepení a lámání nehtů, nehty rychleji rostou a navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

Hlavními složkami P-Shine jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamín B5.Na očištěné nehty se pomocí leštičky aplikuje nejprve pasta, která obsahuje malé brusné částečky (zahladí všechny nerovnosti nehtu). Poté se nanese prášek na uchování lesku. Celá procedura trvá přibližně 30minut. Nehty se mohou po dvou dnech lakovat i odlakovávat, aniž by se P-shine poškodil. Pro udržení vlastností P-Shinu se doporučuje aplikace dvakrát do měsíce.

Tato technika je vhodná nejen pro ženy, využívají ji i muži pro její jednoduchost, přirozenost a účelnost. Není však vhodná pro slabé a lámavé nehty.

 

MANIKURA

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, ponoření nehtů do teplé lázně (nehty se více vyčistí a lépe se odstraňují nehtové valy), zatlačení, popřípadě odstranění nehtové kůžičky. Lakování lakem nebo gel-lakem, který se vytvrdí v UV lampě. Vaše nehty tak budou 2-3 týdny krásně upraveny.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Procedura zahrnuje diagnostiku pleti, na základě které je zvolen nejvhodnější typ péče. Dále se provede povrchové a hloubkové čištění pleti. Po odstranění odumřelých buněk šetrným peelingem je pleť tonizována speciálním sérem. V případe potřeby se provede depilace určitých partií obličeje, dále úprava a barvení obočí, barvení řas, relaxační masáž a dekoltu. Následuje aplikace vhodné pleťové masky, popřípadě zpevňujícího a hydratačního séra a na závěr ošetření obličeje denním krěmem. Na přání je možno klientku nalíčit kvalitní dekorativní kosmetikou.